Cofnij

Comfort Food Studio to wyjątkowa Akademia Kulinarna, miejsce szczególnych wydarzeń i spotkań

Comfort Food Studio to wyjątkowa Akademia Kulinarna, miejsce szczególnych wydarzeń i spotkań, oraz wyższy poziom integracji w myśl idei, że „kuchnia zbliża ludzi”.

Wiemy, że dobre jedzenie to nie tylko wymyślny przepis. Prawdziwym źródłem sukcesu jest produkt i pamięć smaku, a nasze preferencje są wynikową wspomnień i kulinarnych doświadczeń.

Współpracujemy z lokalnymi producentami żywności, wybitnymi specjalistami od technik kulinarnych, smakoszami , mistrzami, czarodziejami talerza i stołu, z ludźmi, którzy kochają gotować dla innych.

Nasz zespół tworzą pasjonaci dobrej kuchni, poszukiwacze niebanalnych smaków, osoby, które we wspólnym jedzeniu i gotowaniu szukają nie tylko zaspokojenia uczucia głodu ale także emocjonalnego spełnienia i budowania więzi.

Szefem Kuchni jest Julian Karewicz, doskonały, dwujęzyczny animator, człowiek orkiestra, miłośnik gotowania, który fascynuje się lokalnym produktem i rzetelną kuchnią w której króluje smak i zapach.

Organizacja spotkania w COMFORT FOOD STUDIO to zupełnie nowe doświadczenie wspólnego jedzenia i wyższy poziom integracji.

W naszej przestrzeni organizujemy:

Warsztaty gotowania

Warsztaty integracyjne dla firm

Śniadania w formie live cooking

Prezentacje produktowe

Lunch dla firm

Private dining

Kolacje połączone z warsztatami

Degustacje wina

Comfort Catering

COMORT FOOD STUDIO jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających niebanalnego miejsca i doskonałym sposobem integracji zespołu.

Zaangażuj swoich Gości we wspólne ugotowanie kolacji!

KONTAKT: Katarzyna@comfortfoodstudio.pl

NUMER TELEFONU: 604 517 933