Cofnij

BIG STAR SHOWROOM

CZEKAMY NA WAS

Stworzyliśmy miejsce, gdzie możecie zapoznać się z naszą najnowszą kolekcją. Znajdziecie tu ubrania, buty i akcesoria, które znajdują się w ofercie BIG STAR.

PRZYJDŹ, ZOBACZ, DOTKNIJ

Zapraszamy stylistów, redaktorów mody, influencerów a także wszystkich, którzy chcieliby porozmawiać z projektantami lub wypożyczyć nasze ubrania do sesji zdjęciowych i innych projektów marketingowych.

BIG STAR

Jakościowy jeans i duża gwiazdka to znaki rozpoznawcze marki BIG STAR. I metka „made in Poland” bo BIG STAR to sieć odzieżowa, która jest w 100% polska. Marka BIG STAR już od ponad 40 lat szyje jeansy z denimu najwyższej jakości. Spodnie BIG STAR są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia a jednocześnie miękkie i wygodne w noszeniu. Marka dba o każdy detal, a także o to by pasowały na każdą sylwetkę. Szeroki asortyment kolekcji BIG STAR obejmuje także kurtki, bluzy, swetry, sukienki, dresy, koszule, bieliznę, buty i akcesoria. BIG STAR stawia także na wielofunkcyjność́ modeli, które służą przez kilka sezonów. Wiele nowych modeli ubrań jest dwustronnych i multifunkcyjnych (3w1 i 2w1). Projektowanie z dbałością̨ o środowisko naturalne, połączenie mody z nowymi technologiami to idee niezwykle bliskie marce BIG STAR. Wiele modeli powstaje z myślą o ludziach i planecie. Marka stawia na ekologiczny proces produkcji i odpowiedni dobór materiałów z włókien pochodzenia roślinnego oraz pochodzących z recyklingu.

W tym momencie marka liczy 250 sklepów w Polsce i prężnie działający sklep internetowy bigstar.pl. Jeansy spod znaku BIG STAR można kupić również za granicą, gdzie cieszą się sporą popularnością.

Miejsce: wejście w oficynie za Halą Koszyki
Mail: showroom@bigstar.pl
Tel. 539 036 346