Cofnij Slow Polska - wystawa Marii Ocioszyńskiej i Jakuba Jędrzejczaka

Slow Polska - wystawa Marii Ocioszyńskiej i Jakuba Jędrzejczaka

Od 02.07 do 31.07.2021r. zapraszamy na kolejną wystawę Slow Polska „Złap oddech”.

Złap oddech!

Slow Polska to projekt, który powstał z potrzeby wyrwania się z miasta, złapania oddechu od codzienności i spojrzenia na świat z innej perspektywy. Szukamy miejsc, które są piękne, zaskakują designem, konstrukcją architektoniczną, są otoczone naturą i przez rozwiązania eko żyją z nią w zgodzie. Żyjemy w czasach nieustannego niedoczasu, dlatego podczas pobytu chcemy zwolnić, skupić się na sobie i swoich potrzebach. Wartościowy odpoczynek to coś rzadkiego, mamy tego ciągły niedostatek.

Podczas wystawy przeniesiecie się w najbardziej niestandardowe miejsca do odpoczynku w naszym kraju. Jesienią i zimą 2020/2021 autorzy spali w domkach na drzewach, odwiedzili miejsce z najpiękniejszym widokiem na Tatry, szklarnię w lesie, podróżowali campervanem, odkrywali mazurskie domki nad jeziorem Buwełno, biegali z alpakami w śniegu i odwiedzili designerskie Tiny housy niedaleko Warszawy.

 Złap oddech, zobacz nasze inspiracje podróżnicze, zbiór wyjątkowych miejsc i designerskich przestrzeni, magiczne trasy, ucieknij z miasta i wycisz się!

Miejsce: przestrzeń wystawiennicza Hali Koszyki (poziom +1)
Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Organizatorzy: Fotografowie podróżniczy Maria Ocioszyńska i Jakub Jędrzejczak

Patron projektu: Magazyn Kukbuk
Partnerzy wystawy: Julian Cochran Foundation, Las Relaks, Vandalvan, Okno na tatry, Hidden Base, Łubinowe wzgórze Eko Resort & Natural SPA, Ublik Green&Wind, Hej HUS, Alpakarium w Rudce, Warsaw Meal.