Cofnij

Piwo Świeże dziś z Browaru Tenczynek

Niefiltrowane, niemikrofiltrowane, niepasteryzowane, naturalnie mętne piwa przywożone codziennie z historycznego browaru w Tenczynku. Świeże wciąż żyje, pominięcie etapu pasteryzacji i filtracji, konieczne do produkcji butelkowanych piw, pozwala ocalić aromaty i smaki, nadające piwu kolejny wymiar.

Na naszych kranach dostać możesz świeżego Pilsa, Lagera, Pszeniczne, Český Ležák, Koźlaka, Portera, BUHa i Doctor Brew Double IPA. Ich wartość jest ulotna – świeżość trwa chwilę, dlatego piwa, które tu kupisz, przywozimy tego samego dnia, nad ranem, prosto z browarniczych beczek skrywających się w wielkich, historycznych piwnicach.

Zlewamy je w tenczyńskim browarze w nocy, w dniu, w którym trafiają do naszego sklepu w Koszykach. Nie sprzedajemy resztek z poprzednich dni, nie mamy zapasów – jeśli Świeże się skończy, będzie dopiero następnego dnia.

W naszym lokalu dostaniesz także inne alkohole – Wódki Kraft Palikot, Okovity, Selekcję Palikot, Der Whisky, wyBUHową, Wyjebongo, Popcorn. To alkohole dostępne w ofercie Manufaktury Piwa, Wódki i Wina, w której udziałowcami są Janusz Palikot, Kuba Wojewódzki i Tomasz Czechowski.