Wróć

Targowisko Stylu

W dniach 1-2 kwietnia 2017 na Koszykach odbędą się Targi Mody - Targowisko Stylu Targi Fashion &DESIGN. Na Targi zapraszamy w godzinach 11:00-22:00 na poziom +1
Każdego dnia planujemy zaprezentować projekty ponad 100 wystawców z całej Polski. Będzie moda, design, strefa dziecięca oraz sportowa. Podczas wydarzenia zadbamy również o Wasze żołądki!

Młodzi i niezależni projektanci pokażą swoje prace w przestrzeni, która codziennie karmi Waszą ciekawość doświadczania nowych smaków. Ich dzieła są innowacyjne, odważne i sprawiają że na naszych ustach pojawia się ogromny uśmiech. W ciągu dwóch dni będziecie mieli okazję zobaczyć i kupić projekty 200 najmodniejszych marek!

Lista wystawców już wkrótce!

Czego jeszcze możecie się spodziewać? Wszystkiego!
Chcemy, żeby to wydarzenie było czymś dużo większym niż tylko targami mody i designu. O wszystkich atrakcjach będziemy komunikować na bieżąco na stronie wydarzenia na portalu społecznościowych Facebook.

Wejście na wydarzenie jest bezpłatne, a każda osoba, która nas odwiedzi może zgarnąć wyjątkową torbę z prezentami od naszych partnerów i współorganizatorów.
 
Do zobaczenia!